Europejska Baza Noclegowa NOCUJ.eu

Wszystkie obiekty, które udostępnia Europejska Baza Noclegowa NOCUJ.eu pochodzą
ze źródeł firmy LIMBA s.r.o. z siedzibą na Słowacji, ul. Michalská 3, Bratislava.
W związku z tym NOCUJ.eu nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych reklam oraz ogłoszeń.
Przykładamy wagę do tego, aby każda reklama czy oferta była wiarygodna, lecz nie możemy wziąć na siebie odpowiedzialności
za działania oraz dostarczone przez firmę LIMBA materiały oraz informacje.

Informacje o dostępności i szczegóły rezerwacji zostaną wysłane po wypełnieniu formularza "Rezerwacja".
Klikając TU można dokonać zapytania do kilku obiektów jednocześnie.
Zapytanie nie skutkuję rezerwacją. Po jego wysłaniu skontaktujemy się z Państwem.


Informacje dostarczone przez firmę LIMBA poniżej.

 
 

O firmie

Biuro podróży Limba
> została założona w 1995 roku
> z ponad 100.000 klientami rocznie z całego świata jest liderem w Europie środkowej w rezerwacji noclegów
> ma największą oferte zakwaterowania na Słowacji, w Czechach, na Węgrzech, w Polsce, w Austrii i Chorwacji.
> oferuje swoim klientom wszystkie typy zakwaterowania: domki wypoczynkowe i samodzielnie stojące domy, pensjonaty rodzinne, hotele i ośrodki uzdrowiskowe
> oprócz urlopów organizuje również kongresy, imprezy prezentacyjne, sportowo-rekreacyjne, kulturalne oraz szkolenia
> dla grup oferuje wycieczki o bogatym programie

 

Czynne od – do

Poniedziałek – piątek. Godz. 8.00 – 18.00

 

Kontakt


web: www.limba.com
e-mail: limba@limba.com


Tel:
- SK - +421 2 59206920
- CZ - +420 561112233
- PL - +48 22 3492822
Fax:
- SK - +421 2 59206969
- CZ - +420 239017216
- PL - +48 22 4863101

 

FAQ, częste pytania


Jakie pobyty można zamówić?
Typy zakwaterowania
Co to jest 1x2, 2x3+1, +2?
Pobyt dla dwóch osób
Minimalne wykorzystanie obiektu
Zniżki
W sezonie i poza sezonem
Pobyt z psem
Czego cena nie obejmuje?
Informacje o atrakcjach w okolicy zakwaterowania
Rezerwacja pobytu
Jak postępować po potwierdzeniu rezerwacji? - Zaliczka
Zaplata zaliczki ze Slowacji
Zaplata zaliczki z Czech
Zaplata zaliczki z Polski
Zaplata zaliczki z Wegier
Zaplata zaliczki z Niemiec
Zaplata zaliczki pozostalych panstw
Do czego służy Karta Zakwaterowania?
Rezygnacja z pobytu
Zmiana liczby uczestników
Rozpoczęcie pobytu
Kłopoty w trakcie pobytu
Uszkodzenie sprzętu w zakwaterowaniu
Zadowolenie klientów

? Jakie pobyty można zamówić?
W sezonie letnim oraz zimowym są zwykle realizowane pobyty dla co najmniej 7 dób. Krótsze pobyty w sezonie letnim i zimowym są najczęściej organizowane jedynie w ostatniej chwili (najwcześniej dwa tygodnie przed rozpoczęciem pobytu). Poza sezonem można również rezerwować krótsze pobyty. Niektórych obiekty mają ofertę weekendowe (2-4 doby). Domki i chaty z ofertą weekendową, mają specjalną cenę weekendową, ale jest określona najmniejsza liczba dób. Noclegów na jedną dobę nie rezerwujemy!
Specjalne ceny obowiązują również w okresie Sylwestrowym. W tym terminie należy dokonać rezerwacji na co najmniej 7 dób oraz zarezerwować wszystkie miejsca w danym obiekcie (obowiązuje: domki, chaty i pensjonaty rodzine). W sprawie uzgodnienia ceny dla danego obiektu w okresie Sylwestrowym prosimy się z nami kontaktować. Ceny w tym okresie są zwykle wyższe o 50-100% w porównaniu z cenami obowiązującymi w sezonie zimowym.

? Typy zakwaterowania
 1. domki, chaty i kwatery
  • osobne obiekty przeznaczone dla rodzin i grup, które chcą być same w wynajętym obiekcie - do przygotowania posiłków jest dla nich osobna kuchnia z podstawowym kuchennym wyposazeniem,
  • pościel łożkowa jest do dyspozycji, jeżeli nie jest określone inaczej (ręczniki prosimy zabrać ze sobą).
 2. pensjonaty rodzinne i domy apartamentowe
  • zakwaterowanie w oddzielnej części domu, w którym mieszka również właściciel, a w którym mogą być zakwaterowani również inni goście - zakwaterowanie znajduje się najczęściej na osobnym piętrze, pokoje posiadają kompletne urządzenia sanitarne, a do przygotowania posiłków służy osobna kuchnia z podstawowym kuchennym wyposażeniem,
  • pościel łóżkowa jest do dyspozycji, jeżeli to nie jest określone inaczej (ręczniki proszę zabrać ze sobą).
 3. hotele, pensjonaty, bungalowy i ośrodki uzdrowiskowe
  • w tej sekcji można znależć zakwaterowania, w których jest zapewniana możliwość wyżywienia; bungalowy są podobne do domków, ale ich jest więcej obok siebie, w pobliżu znajduje się jadalnia).

? Co to jest 1x2, 2x3+1, +2?
Do dyspozycji jest pokój 2-osobowy, dwa pokoje 3-osobowe z możliwością dostawek, najczęściej w kuchni lub w salonie.

? Pobyt dla dwóch osób
Mniejszej liczbie osób, szczególnie parom, radzimy rezerwować pokoje w pensjonatach rodzinnych, apartamentach oraz w hotelach. Dwie osoby także mogą zarezerwować domek lub chatę, muszą jednak zapłacić taką cenę, jaka jest określona w Minimalnym wykorzystaniu obiektu.

? Minimalne wykorzystanie obiektu
Minimalne wykorzystanie obiektu (dotyczy w szczególności domków i chat) to minimalna ilość lóżek, za którą klient musi zaplacić pełną cenę, czyli cenę za dorosłą osobę. Za każde zarezerwowane lóżko, które jest ponad określonego minumum, obowiązuje taka cena, jaka jest podana w cenniku.

? Zniżki
Istnieje kilka rodzai zniżek, zgodnie z cennikiem obowiązującym w danym obiekcie: zniżki poza sezonem, last minute (pobyty tygodniowe przy zamówieniu mniej niż 2 tygodnie przed rozpoczęciem pobytu), zniżki na pobyty 2-tygodniowe oraz ulgi dla dzieci. Uwaga – zniżki dla dzieci obowiązują w domkach i chatach dopiero po przekroczeniu minimalnej liczby miejsc (określa go minimalne wykorzystanie obiektu).

? W sezonie i poza sezonem
W większości obiektów sezon letni obowiązuje od lipca do sierpnia, natomiast sezon zimowy zwykle trwa od grudnia do końca kwietnia (włącznie z Wielkanocą). Miesiące od maja do czerwca oraz wrześień to są zwykle miesiące ‚poza sezonem letnim‘; poza sezonem zimowym są to miesiące od pażdziernika do listopada. Niektóre ośrodki inaczej określają sezony.

? Pobyt z psem
Jeżeli Państwo chcieliby zabrać ze sobą również swoje zwierzę domowe, prosimy powiadomić nas o tym dpowiednio wcześniej. W niektórych obiektach jest to możliwe za dodatkową opłatą, w niektórych obiektach jest to usługa bezpłatna, a gdzie indziej jest jest to niemożliwe. Bardzo prosimy uważnie czytać informacje dotyczące zwierząt oraz powiadamiać o swoich zamiarach naszych pracowników.

? Czego cena nie obejmuje?
Cena zazwyczaj nie obejmuje lokalna opłaty rekreacyjna oraz opłaty za usługi dodatkowe (garaż, sauna, masaże, fitness, wejście na kąpielisko itd.). Opłaty te są pobierane w różny sposób, Limba® nie zawsze może je włączać do ceny.

? Informacje o atrakcjach w okolicy zakwaterowania
Oprócz informacji o zakwaterowaniu Limba stara się również udzielać informacji o atrakcjach w okolicy zakwaterowania. Niestety, nie zawsze informacje te pozostają aktualne. Informujemy więc naszych klientów aby informacje te rozumieli jako orientacyjne, natomiast jeżeli są poważnie zainteresowani - dane można skontrolować w Limbie. Nieaktualność tych informacji nie może być podstawą reklamacji.

? Rezerwacja pobytu
Rezerwację pobytu można dokonać za pośrednictwem internetowego formularza rezerwacji lub telefonicznie. Prosimy się z nami skontaktować i zarezerwować sobie pobyt w celu określenia:
 • dokładnego terminu Państwa pobytu
 • dokładnej liczby osób
 • a szczególnie: listy przez Państwa wybranych obiektów uporządkowanych zgodnie z Państwa priorytetami
Nasi pracownicy sprawdzą, czy wybrane przez Państwa terminy są wolne i najpóżniej do dwóch dni roboczych skontaktują się z Państwem w celu uzgodnienia dokładnych warunków rozpoczęcia pobytu oraz sposobu płatności.

? Jak postępować po potwierdzeniu rezerwacji? - Zaliczka
Po potwierdzeniu rezerwacji należy wpłacić zaliczkę. Zaliczka wynosi około 65% z ogólnej ceny pobytu w domkach, chatach i pensjonatach rodzinnych, należy jednak liczyć się z tym, że niektóre pensjonaty i hotele wymagają 100-procentowej zapłaty z góry.
Zaliczkę należy wpłacić do dwóch dni roboczych. Uwaga! Płatność pocztą lub przelewem bankowym nie dotrze w przeciągu dwóch dni, nawet, gdyby została wykonana w odpowiednim czasie. W sytuacji, gdyby zaliczka do nas nie dotarła, będziemy zmuszeni rezerwację anulować. W celu uniknięcia podobnego problemu, prosimy o natychmiastowe przesłanie faksem kopii potwierdzenia wpłaty - na podstawie tylko tego dokumentu będziemy wiedzieć, że zaliczka została wpłacona, a Państwa rezerwacja będzie aktualna. Jeśli Państwo nie posiadają faksu w domu, pracy lub u znajomych, prosimy skorzystać z usług poczty. W faksie należy podać swoje imię i nazwisko lub numer zamówienia, według którego będziemy potrafili natychmiast zidentyfikować Państwa płatność i rezerwacje.
Natychmiast po otrzymaniu dokumentu o wpłacie zaliczki wystawiamy i wysyłamy do Państwa Kartę Zakwaterowania, w której znajdują się wszystkie niezbędne dane potrzebne do rozpoczęcia pobytu. Jeżeli Państwo wpłacają tylko zaliczkę, pozostałą kwotę należy zapłacić bezpośrednio po przyjeżdzie właścicielowi obiektu.

? Zaplata zaliczki ze Slowacji
Ze Słowacji akceptujemy następujące formy płatności:
 • wkladem lub przelewem bankowym na nasze konto w slowackim banku Tatrabanka
  nr konta 26 23 00 67 58 / 1100
  jako symbol zmienny należy podać numer zamówienia

? Zaplata zaliczki z Czech
Z Czech akceptujemy następujące formy płatności:
 • Wkładem lub przelewem bankowym na nasz rachunek w czeskim banku Komerční banka - nr rachunku 86 - 185 282 0257 / 0100. Jako symbol zmienny należy podać nr zamówienia.

? Zaplata zaliczki z Polski
Z Polski akceptujemy następujące formy płatności:
 • Wkładem lub przelewem bankowym na nasz rachunek w polskim banku BPH (Oddział Żywiec), nr rachunku 98 1060 0076 0000 3200 0087 5627. Jako symbol zmienny należy podać numer zamówienia.

? Zaplata zaliczki z Wegier
Z Wegier akceptujemy nastepujace formy platnosci:
 • Wkladem lub przelewem bankowym na nasz rachunek w banku wegierskim CIB BANK, nr rachunku 10700031 23375701 51100005. Jako symbol zmienny nalezy podac numer zamówienia.

? Zaplata zaliczki z Niemiec
Z Niemiec akceptujemy następujące formy płatności:
 • Przelewem bankowym na nasz niemiecki rachunek w banku Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien
  Girokonto: 3000 101 402
  BLZ: 8505 0100
  Odbiorca: Limba s.r.o.

? Zaplata zaliczki pozostalych panstw
Z pozostalych panstw akceptujemy następujące formy płatności:
 • Przelewem bankowym na nasz słowacki rachunek
  Nr rachunku (IBAN): SK13 1100 0000 0026 2300 6758
  Adres odbiorcy: Limba s.r.o., Michalská 3, 811 01 Bratislava, Słowacja
  Nazwa i adres banku: Tatra banka, a.s., Hodµovo námestie 3, Bratislava, Słowacja
  SWIFT kod banku (BIC): TATRSKBX
 • Za pośrednictwem kart VISA (nie VISA Electron!), Eurocard/Mastercard, Diners Club lub American Express.

? Do czego służy Karta Zakwaterowania?
Karta Zakwaterowania, którą Państwo od nas otrzymają po wpłacie zaliczki, jest zaświadczeniem o warunkach Państwa pobytu. Zawiera również nazwę obiektu, jego dokładny adres oraz kontakt z jego właścicielem. Prosimy skontrolować kartę zakwaterowania - jeżeli zawiera niewłaściwe informacje, prosimy o kontakt najpóżniej do 7 dni. Błędy zgłoszone póżniej nie mogą być traktowane jako podstawa reklamacji. Kartę Zakwaterowania należy zabrać ze sobą i przedstawić ją właścicielowi obiektu. Klucze do obiektu otrzymacie Państwo od właściciela po przyjeżdzie na miejsce zakwaterowania.

? Rezygnacja z pobytu
Tylko w wyjątkowych przypadkach (np. choroba lub inny poważny powód) można zrezygnowanie z wyjazdu. Dzięki systemowi opłat rezygnacyjnych, szczegółowo opisanych w Państwa Karcie Zakwaterowania, w przypadku rezygnacji z wyjazdu możemy zwrócić część zaliczki, którą Państwo już uiścili. Wysokość opłaty rezygnacyjnej zależy od tego, jak długo przed rozpoczęciem pobytu została zgłoszona rezygnacja:
 • Ponad 60 dni przed rozpoczęciem pobytu: opłata rezygnacyjna wynosi 25% z ogólnej ceny pobytu.
 • Ponad 30 dni przed rozpoczęciem pobytu, najwięcej jednak 60 dni: opłata rezygnacyjna wynosi 40% z ogólnej ceny pobytu.
 • Ponad 10 dni przed rozpoczęciem pobytu, najwięcej jednak 30 dni: opłata rezygnacyjna wynosi 50% z ogólnej ceny pobytu.
 • 10 i mniej dni przed rozpoczęciem pobytu: 65% z ogólnej ceny pobytu.
Jeżeli byliby Państwo zainteresowani, możemy pośredniczyć w ubezpieczeniu na wypadek anulowania pobytu z powodów zdrowotnych (uwaga! Ubezpieczyć sie można tylko przy opłacaniu zaliczki, prosimy o poinformowanie nas o tym z wyprzedzeniem!).
O rezygnacji należy zawsze telefonicznie poinformować naszego kierownika! Rezygnację prosimy zgłosić pisemnie (e-mailem) - w podaniu o rezygnacji, należy podać Państwa imię i nazwisko, adres, numer Karty Zakwaterowania, termin pobytu i datę telefonicznej rezygnacji wraz z nazwiskiem pracownika, któremu rezygnacja została zgłoszona. Na podstawie pisemnej rezygnacji zostanie wystawiony dokument rezygnacyjny, który Państwu przyślemy wraz z resztą zaliczki, o ile będzie ona Państwu przysługiwać.

? Zmiana liczby uczestników
Karta Zakwaterowania jest wystawiona na określoną liczbę osób. Nawet w przypadku niektórych domków, chat lub pensjonatów rodzinnych, gdzie ilość osób jest zmienna, liczbę osób podaną w Karcie Zakwaterowania można zmienić jedynie po konsultacji z naszym biurem. W żadnym przypadku nie jest możliwe, aby ogólna liczba miejsc w danym obiekcie została przekroczona. Jeśli w pobycie bez naszej zgody i bez zgody właściciela będzie uczestniczyło więcej osób, niż jest to dozwolone i podane w Karcie Zakwaterowania, właściciel zakwaterowania ma prawo klienta nie wpuścić do obiektu. Zakazane jest również samowolne zwiększanie liczby osób w trakcie pobytu.

? Rozpoczęcie pobytu
Rozpoczęcie pobytu jest z reguły po godzinie 14.00, a zakończenie do godziny 10.00. Kilka dni przed rozpoczęciem pobytu należy skontaktować się telefonicznie z właścicielem obiektu (nie obowiązuje w przypadkach bungalowów, pensjonatów i hotelów!) i uzgodnić dokładny czas przyjazdu. Podczas pobytu w domku lub chacie należy wszystko uzgodniać z właścicielem - dzięki temu można uniknąć ewentualne nieporozumienia.

? Kłopoty w trakcie pobytu
Jeśli w trakcie pobytu powstanie jakiś kłopot, należy natychmiast się z nami skontaktować - większość kłopotów można rozwiązać po uzgodnieniu z właścicielem zakwaterowania, Limba® z tego powodu zapewnia całodobową służbę telefoniczną. W przypadku, gdy Państwu ze strony właściciela usługi nie zostały świadczone zgodnie z umową, mają Państwo prawo do wniesienia reklamacji. Warunkiem rozpoczęcia procedury reklamacyjnej jest kontakt telefoniczny z naszym biurem oraz sporządzenie protokołu reklamacyjnego (prosimy spisać wszystkie faktyczne braki, jakie Państwo stwierdzili). Najlepiej, gdy protokół reklamacyjny zostanie podpisany przez obie strony (przez klienta i właściciela zakwaterowania). Protokół reklamacyjny należy złożyć w naszym biurze najpóżniej do 14 dni od zakończenia pobytu.

? Uszkodzenie sprzętu w zakwaterowaniu
Klient jest zobowiązany oddać obiekt w nienaruszonym stanie. Właściciel obiektu (dotyczy to przede wszystkim właścicieli domków, chat, ewentualnie pensjonatów rodzinnych) ma prawo na początku pobytu pobrać od Państwa kaucję, która zostanie w całości zwrócona po stwierdzeniu braku jakichkolwiek uszkodzeń w obiekcie. O wysokości kaucji zostaną Państwo poinformowani przed rozpoczęciem pobytu.

? Zadowolenie klientów
Zależy nam, aby nasi Klienci byli zadowoleni. Z tego powodu stosujemy konsekwentny system kontroli. W trakcie Państwa pobytów w domkach, chatach i pensjonatach rodzinnych właściciel zakwaterowania wypisze Protokół Odbioru i Zwrotu, który nam wyśle. Naszym zwyczajem jest skontaktowanie się z Państwem po przyjeżdzie. Jesteśmy wdzięczni za każdą opinię i uwagę - są one dla nas najcenniejszym żródłem opinii. Na ich podstawie możemy ulepszać naszą oferętę.

 

LIMBA® s.r.o.
Michalská 3, Bratislava, Slovakia
web: www.limba.com
e-mail: limba@limba.com

 

STRONA GŁÓWNA INFORMACJE
CZĘSTE PYTANIA
WYSZUKIWANIE MÓJ WYBÓR REZERWACJA KONTAKT
z NOCUJ.eu
Serwis Internetowy NOCUJ.eu 2007-2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone

Licznik
Noclegi w Gdyni